niedziela, 23 września 2012

Victoria Beckham


Kolejna ikona mody i ogromnego wyczucia stylu, matka czwórki dzieci i żona przystojnego męża:). Chyba niewiele trzeba o niej pisać. Każdy ją zna i wie, jak dopracowany w najmniejszym szczególe jest każdy jej strój, który praktycznie zawsze jest jej własnym projektem, a oglądając jej pokazy mody, sama mogłabym założyć większość z tego co prezentuje. W jej stylizacjach dominuje głównie czerń. Klasyczna i nigdy nieprzemijająca. Szpilki od Christiana Louboutin'a są już chyba nieodłącznym elementem jej stroju, podobnie zresztą jak okulary przeciwsłoneczne. Podziwiam ją za to, że jako matka czworga dzieci ma czas spełniać się w tym co kocha najbardziej, czyli modzie. Nie została przysłowiową kurą domową (chociaż mogła, mając męża zarabiającego miliony), ale cały czas pracuje, osiągając przy tym tak wiele i spełniając się zawodowo. 
Co na koniec.. Życzę sobie i każdej kobiecie interesującej się modą aby kiedyś w przyszłości mieć chociaż po części tak bajkowe życie jak Victoria! :)


Zamieszczam tylko kilka wybranych stylizacji Victorii, gdyż podobnie jak przy większości ikon mody nie ma możliwości zamieścić ich wszystkich.Jeszcze mały 'bonusik' w postaci małej Harper Seven.
Oglądając te zdjęcia, myślę, że rośnie już mała następczyni Victorii Beckham :)
Uwielbiam tą dziewczynkę! 
 

1 komentarz: